PEEL 2 GLOW Brightening & Filling 2x1,5ml

Kod: 07-0117

Do najbliższej wysyłki pozostało:

Opracowany do użytku profesjonalnego i jako element domowej pielęgnacji, aby zapewnić promienną, jasną i zdrową skórę - bezpiecznie i bez wysiłku.

 Peel2Glow to 2-stopniowa pielęgnacja domowa (złuszczanie + efekt blasku) wykorzystując unikalną technologię i innowacyjne formuły, które przynoszą natychmiastowy „efekt kamaleona” z silnymi właściwościami przeciwstarzeniowymi i zdrowotnymi skóry.

PEEL2GLOW to wyjątkowy, dwufazowy peeling.

Wskazania

  • Odświeżenie skóry
  • Oczyszczenie
  • Nawilżenie
  • Rozjaśnienie

Krok 1: Peel

Pierwszy etap zabiegu - „Peel” - złuszcza powierzchowną warstwę skóry, usuwając martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia oraz wspomaga penetrację składników aktywnych z roztworu GLOW w kroku nr 2.

Oczyszczacz

  • PH 3,5
  • Kwas glikolowy i migdałowy

Krok 2: Blask

Skoncentrowane dawki najnowocześniejszych składników pomagają widocznie wygładzić, ujędrnić, ujędrnić i zregenerować skórę. Przeciwdziała fotouszkodzeniom i nierównej pigmentacji, jednocześnie poprawiając wygląd drobnych linii i zmarszczek oraz zwiększając blask.

Stosowanie

Ampułka Peel - wstrząśnij ampułką przed użyciem. Wyciśnij roztwór peelingujący na powierzchnię palców, a następnie aplikuj delikatnie na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostaw na twarzy 2-3min a następnie zmyj wodą. Weź ampułkę Glow. Wstrząśnij ampułkę przed otwarciem. Wyciśnij ampułkę glow na powierzchnię palców i aplikuj dokładnie na skórę twarzy, szyi i dekoltu. 

Alicja 23.10.2020

Bardzo prosty w wykonaniu zabieg, efekty zgodne z opisem już po pierwszym zabiegu

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

MarkaSkin Tech
ZabiegiOczyszczanie skóry, Pielęgnacja domowa, Po zabiegu, Przebarwienia i rozjaśnienie
Pojemność2x1.25
Zawartość preparatuZestaw
Intensywność peelingówŁagodny