PBSerum Medical - Revitacare

PBSerum Medical - Revitacare

Nowa siła w estetyce!

pbserum MEDICAL to nowa, innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty dedykowane są specjalistom zabiegów estetycznych.

Pbserum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów:

 • substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz
 • odczynników enzymatycznych o różnej intensywności.

  Innowacyjna technologia wykorzystania enzymów


  Linia produktów pbserum oparta jest na innowacyjnej technologii wykorzystującej rekombinowane enzymy. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Skuteczność enzymów pbserum została przebadana w badaniach in vitro i in vivo.

  Wyniki badań in vivo pokazały, że doskonale nadają się do leczenia zwłóknień, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu produktu. Co więcej dzięki właściwościom enzymów rekombinowanych oraz ich sterylnej konserwacji (liofilizacja) produkty charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

  Jakość

  pbserum MEDICAL to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

  Po więcej informacji wejdź na stronę WWW.PBSERUMMEDICAL.PL
  Revitacare jest francuskim producentem, który od wielu już lat poświęca spore środki na poszukiwanie najlepszych preparatów do skutecznej pielęgnacji ludzkiej skóry.

  Oferowane przez laboratorium produkty potrafią skutecznie niwelować wszystkie niedoskonałości cery i hamować proces starzenia się skóry. Sama oferta przygotowana przez tę firmę jest ponadto bardzo szeroka i obejmuje wiele różnych produktów. Znajdziemy w niej przede wszystkim rzeczy stworzone dla profesjonalnej mezoterapii. Na przykład, koktajl do mezoterapii CytoCare 532 jest preparatem zapewniającym dogłębne nawilżanie oraz nawadnianie całej struktury skróry.

  Wszystkie oferowane tutaj produkty posiadają liczne atesty i są w pełni bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Produkowane są one na bazie receptur opracowanych przez naukowców firmy przez wiele lat. Jest to bez wątpienia jeden z najważniejszych liderów na rynku preparatów do szeroko pojętego leczenia skóry - klienci za każdym razem otrzymują tutaj gwarancję najwyższej skuteczności.
 • Zwiń opis