Okolice oczu - PBSerum Medical

Okolice oczu - PBSerum Medical

Strefa wokół oczu to bardzo delikatna okolica ze względu na budowę anatomiczną. Musi być traktowana z rozwagą i największą delikatnością. Dlatego produkty i zabiegi jakie dobierzemy muszą być przemyślane i indywidualnie dostosowane do każdego przypadku.

Jest to problem, który dotyka ponad połowy kobiet i mężczyzn po 40 roku życia. Zanim jednak dobierzemy odpowiedni zabieg, musimy wykluczyć przede wszystkim problemy zdrowotne.

Poniżej przedstawiamy typowe problemy okolicy oczu z jakimi zgłaszają się Wasi klienci oraz ich rozwiązanie:

 • na cienie pod oczami np. >Dermaheal Dark Circle Solution, Light Eyes Ultra>

 • na worki pod oczami np> Venome Meso Eyebag, Dermaheal Eyebag Solution, PBSerum Medical Low

 • działanie profilaktycznie i przeciwzmarszczkowe - >NCTF 135 HA CE, RRS HA Eyes>

 • na opadające powieki - Nici liftingujące PDO – wykonane są z polidioksanonu. W okolicy oka stosuje się najczęściej w celu wygładzenia, zagęszczenia i niwelowania drobnych zmarszczek (dolna powieka i boczna część oczodołu – nici MONO) oraz w celu liftingu powieki górnej i czoła (najczęściej nici Screw, DS. i z haczykami).

 • Nowa siła w estetyce!

  pbserum MEDICAL to nowa, innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty dedykowane są specjalistom zabiegów estetycznych.

  Pbserum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów:

 • substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz
 • odczynników enzymatycznych o różnej intensywności.

  Innowacyjna technologia wykorzystania enzymów


  Linia produktów pbserum oparta jest na innowacyjnej technologii wykorzystującej rekombinowane enzymy. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Skuteczność enzymów pbserum została przebadana w badaniach in vitro i in vivo.

  Wyniki badań in vivo pokazały, że doskonale nadają się do leczenia zwłóknień, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu produktu. Co więcej dzięki właściwościom enzymów rekombinowanych oraz ich sterylnej konserwacji (liofilizacja) produkty charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

  Jakość

  pbserum MEDICAL to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

  Po więcej informacji wejdź na stronę WWW.PBSERUMMEDICAL.PL
 • Zwiń opis