Nithya - Stylage

Ta włoska firma jest jedynym właścicielem marki NITHYA i jedyną marką własną. Wieloletnie doświadczenie w produkcji produktów kolagenowych pozwoliło na stworzenie produktu o najmniejszych skutkach ubocznych i odczynach alergicznych. Idealnie dobrane stężenie kolagenu i protokół zabiegowy sprawiają że rezultaty są wyjątkowo zadowalające.
Laboratorium Vivacy to francuski producent gamy preparatów StylAge. Gama została zaprojektowana do nawilżania, korekcji zmarszczek oraz korekcji wolumetrycznych. Oparta jest na przełomowej technologii IPN-like, która zapewnia wyjątkową plastyczność produktu i zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

StylAge jest produktem jednofazowym, usieciowanym i biodegradowalnym na bazie kwasu hialuronowego najwyższej jakości oraz antyoksydantu (mannitol). Preparaty regualrnie zdobywają prestiżowe wyróżnienie – Perły Dermatologii Estetycznej. Do produkcji wszystkich dostępnych tutaj preparatów zostały użyte komponenty o najwyższej jakości, dzięki czemu ich stosowanie jest w stu procentach bezpieczne.

Oferta jest ponadto bardzo szeroka i zawiera wiele zróżnicowanych produktów; różnią się one przeznaczeniem, siłą działania oraz składem, przez co można je dobierać specjalnie do każdego typu cery.
Rozwiń opis

Wypełniacz Stylage XXL 2x1ml

Stylage XXL 2x1ml

Wypełniacz Stylage Hydro 1ml

Stylage Hydro 1ml

 Stylage S 2x0,8m bez lidokainyl

Stylage S 2x0,8ml

Wypełniacz Stylage L, bez lidokainy 2x1mlWypełniacz Stylage L 2x1ml

Stylage L 2x1ml

Wypełniacz Stylage XL 2x1ml, bez lidokainy

Stylage XL 2x1ml

Desirial 2x1ml

Desirial 2x1ml