Komponenty mezoterapii - Venome

Komponenty mezoterapii - Venome

MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, CZY ZABIEGI AUTOLOGICZNE – VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!

POBIERZ KATALOG PRODUKTÓW VENOME  TUTAJ


VENOME OPRACOWAŁ NASTĘPUJĄCE LINIE PRODUKTOWE:

 • VENOME MESO 

 • VENOME STIMULATE  

 • VENOME COMPONENTS  

 • VENOME FILLER  

 • VENOME PEEL  

 • VENOME AUTOLOGIC  

 • VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • VENOME TRYCHO  

 • VENOME SUCCINATE  


  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LINIACH VENOME:


  1. VENOME FILLER
  - to gama 10-ciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH - Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie, delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra. Doskonałym dodatkiem do mezokoktajliijest również gama 10ml fiolek z gamy VENOME COMPONENTS.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  5. VENOME STIMULATE - gama najnowocześniejszych preparatów do głębokiej rewitalizacji, stymulacji i odbudowy struktur skóry. Połączenie peptydów, kwasu hialuronowego i naturalnych extraktów to istna POWER KURACJA!

  6. VENOME AUTOLOGIC - Venome PRP, IPRF i APF to profesjonalne zestawy, pozwalające na przeprowadzenie kompletnej procedury zabiegu z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej. Zestawy posiadają certyfikaty wyrobów medycznych MDD klasy II b.

  7. VENOME SUCCINATE - to kuracja rewitalizująca, która dzięki unikalnemu połączeniu kwasu bursztynowego (1%) i nieusieciowanego kwasu hialuronowego (0,55%) pozwala poprawić jakość i strukturę skóry, znacząco podnosząc poziom nawilżenia oraz minimalizując ilość wolnych rodników tlenowych odpowiedzialnych za uszkadzanie lipidów, białek, w tym włókien kolagenowych i elastynowych, co prowadzi do szybszego obumierania komórek.

  8. VENOME TRYCHO - zastosowane w preparacie Venome Trycho Hair Filler czynniki wzrostu i peptydy działają synergicznie i na różnych poziomach występowania problemu, stymulując odpowiednio komórki do wzrostu i ciągłej pracy, ograniczając wypadanie włosów słabych i zniszczonych oraz zmniejszając problem łysienia androgenowego.
 • Zwiń opis

  Przykładowe substancje aktywne, o które możecie uzupełnić Wasze mezokoktajle - krótko o ich wpływie na skórę i procesy w niej zachodzące.

  • DMAE

  DMAE stanowi produkt ujędrniający, będący prekursorem tej substancji. Jego zastosowanie daje wiele doskonałych efektów. Przede wszystkim stymuluje on cholinergicznie receptory błony fibroblastów. Powoduje również zwiększanie stężenia cytozolu miofilamentów. Działanie produktu polega ponadto na eliminowaniu wolnych rodników i hamowaniu produkcji lipofuscyny. Dzięki temu znacznie wzmacniają się wiązania pomiędzy elastyną i kolagenem – efektem jest znacznie polepszenie się wyglądu oraz stanu zdrowia skóry twarzy. 

  Zastosowanie:  Może być wykorzystywany przede wszystkim przy liftingu skóry, dając przy tym doskonałe efekty. Działa także ujędrniająco i zapobiega nadmiernemu wiotczeniu skóry. Co bardzo ważne, preparat ten może być aplikowany nie tylko przy skórze twarzy, ale również w innych obszarach działa – przede wszystkim brzucha, nóg oraz ramion.

   L-Karnityna

  L-Karnityna odpowiada za transport produktów utleniania kwasów tłuszczowych do mitochondriów podczas procesu beta-oksydacji, co ma ogromne znaczenie dla metabolizmu lipidów i produkcji energii. Karnityna to nieoceniona pomoc podczas nierównej walki z cellulitem - problemem wynikającym z zaburzeń mikrokrążenia, które ma wpływ na normalne funkcjonowanie adipocytów. Niewłaściwa gospodarka adipocytowa skutkuje syntezą i kumulacją nadmiernej ilości trójglicerydów, co w efekcie prowadzi do miejscowej akumulacji tłuszczu. 

  Zastosowanie: Skumulowany miejscowo tłuszcz; cellulit

  • Retinol 300

  Witamina A oraz antyoksydanty zawarte w produkcie mają działanie przeciwutleniające, dzięki czemu eliminują one wolne rodniki niszczące powłokę skóry oraz jej strukturę komórkową. Zmarszczki oraz fałdy skórne są po zastosowaniu Retinolu stopniowo wygładzane, zwiększa się również elastyczność oraz stopień nawilżenia skóry. Poprawie ulega także koloryt skóry, a uszkodzenia spowodowane nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne ulegają znacznej redukcji. Pozwala to na poprawienie kondycji zniszczonej skóry, głównie poprzez przyspieszenie namnażania nowych komórek skóry. Witamina A oraz jej pochodne efektywnie eliminują symptomy trądziku, jak również w zauważalny sposób odmładzają skórę.

  Zastosowanie: Poprawa kolorytu skóry, eliminacja symptomów trądziku, głębokie nawilżenie, pobudzenie regeneracji komórek.