Linerase 1x100mg + Peel Off 10ml + Restoring Mask

Kod: 03-0091

Do najbliższej wysyłki pozostało:

Linerase nie jest wypełniaczem ani typowym produktem do mezoterapii. Tworzy nową grupę bioaktywnych materiałów (dzięki niższemu stopniu usieciowania), które stanowią przełom w dziedzinie dermatologii estetycznej i antiaging.

Preparat zawiera atelokolagen typu I - koński kolagen, który jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne, jest biodegradowalny i biozgodny (samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze).

Zabieg z wykorzystaniem Linerase polega na podaniu w skórę pacjenta atelokolagenu typu I, który tworzy wyjątkowe środowisko do regeneracji tkanki łącznej poprzez zintensyfikowanie produkcji kolagenu typu III w skórze – jedynego z 7 typów kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność skóry i młodzieńczą zdolność jej regeneracji.

Preparat ten jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów i monocytów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Preparat Linerase otrzymał prestiżową nagrodę Perłę Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej!

Wskazania

 • Wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, działanie anti-aging
 • Regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej
 • Poprawa elastyczności i jędrności skóry
 • Wygładzanie zmarszczek
 • Redukcja blizn zanikowych i rozstępów
 • Naturalne nawilżenie i rozświetlenie skóry

Cechy

 • Pochodzenie atelokolagenu – ścięgna Achillesa koni o najwyższym powinowactwie do kolagenu ludzkiego oraz wysokiej aktywności biologicznej, bardzo wytrzymałe
 • Nieimmunogenność (III generacji atelokolagen pozbawiony jest immunogennych telopeptydów)
 • Opatentowany sposób oczyszczania kolagenu (beż użycia enzymów proteolicznych, co znacząco wpływa na jego jakość, brak degradacji struktur białkowych)
 • Brak konserwantów (100% antelokolagenu typu I)
 • Aplikacja metodą mezoterapii
 • Efekty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Efekt usuwania widoczności blizn jest trwały

3- ETAPOWA BIOREGENERACJA Z LINERASE:

I ETAP - Biostymulacja na poziomie naskórkowym 

Maska złuszczająca Linerase Peel Off - to nowa technologia, która pozwala na efektywne i przedłużone uwalnianie składników aktywnych do zewnętrznej warstwy skóry.

Technologia złuszczania Linerase Peel Off jest oparta o retinol wzbogacony o alfa hydroksykwasy i rezorcynol (wykazujące działanie keratolityczne i ścinające), które otwierają drogę i umożliwiają wzbogaconemu retinolowi dotarcie do wszystkich warstw naskórka.

Proces bioregeneracji jest kontynuowany dzięki witaminie C (działanie antyoksydacyjne), peptydom: Copper Tripeptides – 1, Sh-oligopeptyd-1, Sh-polipeptyd-1, Sh-polipeptyd-11 (stymulowanie produkcji kolagenu) oraz kwasowi hialuronowemu i kolagenowi, które nawilżają i hamują transepidermalną utratę wody (TEWL).

Instrukcja użycia:

 • Nakładaj jednolicie na twarz, szyję i dekolt
 • Delikatnie usuń po 30 minutach
 • Nie spłukuj

Po takim zabiegu skóra jest przygotowana do kolejnego etapu.

II ETAP - Biostymulacja na poziomie skóry właściwej

Atelokolagen Linerase jest nową generacją heterologicznego kolagenu typu I, w postaci proszku do rozcieńczeń (iniekcji). Stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do produkcji kolagenu typu III. Stymuluje fibroblasty do wytwarzania włokien endogennego kolagenu jako nowego uzupełnienia tkanki.

Stosowanie

Przed wykonaniem iniekcji, należy przygotować zawiesinę w stosunku: 100mg kolagenu na 5ml soli fizjologicznej. Zawartość należy delikatnie wymieszać aż do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Nie należy wstrząsać zawiesiną ani podawać niekompletnie rozrobionej.

Tak przygotowany preparat powinien być wykorzystany podczas jednego zabiegu (5ml na cztery obszary: twarz, szyja, dekolt, dłonie). Wszelkie pozostałości powinny zostać zutylizowane.

Zalecaną techniką aplikacji preparatu LINERASE jest śródskórna iniekcja za pomocą cienkiej igły o średnicy 32G oraz długości 4 mm.

III ETAP - Ukojenie po zabiegu

Maska Regenerująca Linerase Restoring Mask jest maseczką stworzoną z naturalnych składników zapewniających efekt ukojenia i wyciszenia skóry po wykonanym zabiegu.

Aktywne składniki zawarte w Linerase Restoring Mask takie jak: tlenek cynku, sok z Aloe Vera, ekstrakt wodno-glikolowy z nagietka lekarskiego czy α-bisabolol działają przeciwzapalnie, przeciwbateryjnie, ściągającoi nawilżająco. Przyspieszają regenerację naskórka stymulując proces jego odnowy. 

Stosowanie:

Nałożyć na całą powierzchnię poddaną zabiegowi. Wykonać delikatny masaż do momentu wchłonięcia.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Ulotka Pobierz
MarkaLinerase
ZabiegiLifting, Regeneracja skóry, Stymulacja tkanek, Szyja i dekolt
Wskazania mezokoktajliiAnti-aging, Ujędrnianie skóry
PojemnośćZestaw