Linerase 1x100 + Restoring Mask + Autologic Cream 50ml

Kod: 21-0002

Linerase nie jest wypełniaczem ani typowym produktem do mezoterapii. Tworzy nową grupę bioaktywnych materiałów (dzięki niższemu stopniu usieciowania), które stanowią przełom w dziedzinie dermatologii estetycznej i antiaging.

Preparat zawiera atelokolagen typu I - koński kolagen, który jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne, jest biodegradowalny i biozgodny (samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze).

Zabieg z wykorzystaniem Linerase polega na podaniu w skórę pacjenta atelokolagenu typu I, który tworzy wyjątkowe środowisko do regeneracji tkanki łącznej poprzez zintensyfikowanie produkcji kolagenu typu III w skórze – jedynego z 7 typów kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność skóry i młodzieńczą zdolność jej regeneracji.

Preparat ten jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów i monocytów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Preparat Linerase otrzymał prestiżową nagrodę Perłę Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii Najlepszy preparat do biostymulacji tkankowej!

Wskazania

 • Wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, działanie anti-aging
 • Regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej
 • Poprawa elastyczności i jędrności skóry
 • Wygładzanie zmarszczek
 • Redukcja blizn zanikowych i rozstępów
 • Naturalne nawilżenie i rozświetlenie skóry

Cechy

 • Pochodzenie atelokolagenu – ścięgna Achillesa koni o najwyższym powinowactwie do kolagenu ludzkiego oraz wysokiej aktywności biologicznej, bardzo wytrzymałe
 • Nieimmunogenność (III generacji atelokolagen pozbawiony jest immunogennych telopeptydów)
 • Opatentowany sposób oczyszczania kolagenu (beż użycia enzymów proteolicznych, co znacząco wpływa na jego jakość, brak degradacji struktur białkowych)
 • Brak konserwantów (100% antelokolagenu typu I)
 • Aplikacja metodą mezoterapii
 • Efekty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Efekt usuwania widoczności blizn jest trwały

3 - ETAPOWA BIOREGENERACJA Z LINERASE:

I ETAP - Biostymulacja na poziomie skóry właściwej

Atelokolagen Linerase jest nową generacją heterologicznego kolagenu typu I, w postaci proszku do rozcieńczeń (iniekcji). Stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do produkcji kolagenu typu III. Stymuluje fibroblasty do wytwarzania włokien endogennego kolagenu jako nowego uzupełnienia tkanki.

Stosowanie

Przed wykonaniem iniekcji, należy przygotować zawiesinę w stosunku: 100mg kolagenu na 5ml soli fizjologicznej. Zawartość należy delikatnie wymieszać aż do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Nie należy wstrząsać zawiesiną ani podawać niekompletnie rozrobionej.

Tak przygotowany preparat powinien być wykorzystany podczas jednego zabiegu (5ml na cztery obszary: twarz, szyja, dekolt, dłonie). Wszelkie pozostałości powinny zostać zutylizowane.

Zalecaną techniką aplikacji preparatu LINERASE jest śródskórna iniekcja za pomocą cienkiej igły o średnicy 32G oraz długości 4 mm.

II ETAP - Ukojenie po zabiegu

Maska Regenerująca Linerase Restoring Mask jest maseczką stworzoną z naturalnych składników zapewniających efekt ukojenia i wyciszenia skóry po wykonanym zabiegu.

Aktywne składniki zawarte w Linerase Restoring Mask takie jak: tlenek cynku, sok z Aloe Vera, ekstrakt wodno-glikolowy z nagietka lekarskiego czy α-bisabolol działają przeciwzapalnie, przeciwbateryjnie, ściągającoi nawilżająco. Przyspieszają regenerację naskórka stymulując proces jego odnowy. 

III ETAP - Regeneracja

Autologic Linerase Krem jest wskazany do regeneracji i odbudowy skóry, łagodzenia podrażnień i mikrourazów, głębokiego nawilżenia, codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej, redukcji wiotkości, przywrócenia jędrności i elastyczności oraz zmniejszenia widoczności zmarszczek.

Składniki aktywne kremu:

 • MagnolSi – roślinne komórki macierzyste przywracają funkcje i zdolności komórek macierzystych skóry do proliferacji i różnicowania się oraz chronią ją przed stresem i szkodliwym działaniem czynników środowiska; dzięki temu skóra lepiej się regeneruje, goi, jest mniej wrażliwa i wolniej się starzeje.
 • HyaCare® Filler CL – małocząsteczkowy, usieciowany kwas hialuronowy posiada unikalne własności superabsorbujące wodę oraz zwiększoną odporność na rozkład enzymatyczny, w wyniku czego doskonale wypełnia zmarszczki oraz długotrwale nawilża skórę.
 • Collasol M – trzeciorzędowy, aktywny biologicznie, rozpuszczalny w wodzie kolagen morski; posiada właściwości silnie nawilżające, liftingujące, regenerujące, spłycające zmarszczki, ponadto sprzyja wygładzaniu blizn oraz redukcji przebarwień.
 • Cremol HIG – fosfolipidy i ceramidy odbudowują zniszczoną barierę lipidową skóry, przywracając równowagę w jej składzie, przy jednoczesnym ograniczeniu transepidermalnej utraty wody w skórze i zwiększeniu jej nawilżenia. Przeprowadzono wiele badań potwierdzających skuteczność ceramidów w kombinacji z lipidami w odbudowie bariery ochronnej skóry.
 • Acqua BiominTM – biodostępny kompleks mineralno-białkowy (wapń, krzem, magnez, miedź, cynk) uczestniczy w wielu reakcjach biochemicznych w macierzy zewnątrzkomórkowej. Odgrywa istotną rolę w procesie regeneracji skóry, produkcji elastyny oraz kolagenu, przyspiesza gojenie. Nawilża i ujędrnia skórę.
 • Sweet Almond Oil – olej ze słodkich migdałów dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych wykazuje silną zdolność zmiękczania naskórka i wzmacniania lipidowej bariery ochronnej skóry. Wysoka zawartość fitosteroli, lecytyny, witamin A, B1, B2, B6 i E działa odżywczo, usprawnia odnowę komórkową, poprawia ukrwienie skóry, zapewnia wytworzenie stabilnego filmu ochronnego, wygładza i zmniejsza cienkie linie i zmarszczki wokół oczu, wyrównuje koloryt. Działa łagodząco i uspokajająco, stanowi efektywny środek w przypadku cery podrażnionej, swędzącej lub z elementami zapalnymi.
 • Folic acid – kwas foliowy bierze udział w metabolizmie węglowodanów i aminokwasów oraz odgrywa ważną rolę w metabolizmie DNA i RNA. Przyspiesza proces regeneracji i naprawy naskórka uszkodzonego poprzez działanie czynników środowiskowych.
 • Trokserutyna – substancja pochodzenia roślinnego należąca do grupy bioflawonoidów. Zmniejsza przepuszczalność oraz poprawia elastyczność drobnych naczyń krwionośnych. Neutralizuje wolne rodniki, działa przeciwzapalnie oraz przeciwobrzękowo. Zmniejsza skłonność płytek krwi do agregacji, usprawnia mikrokrążenie oraz chroni śródbłonek naczyń przed uszkodzeniami.

 

Maria 28.10.2020

dla mnie numer 1 przy zagęszczeniu skóry;

Małgorzata 26.09.2020

Bardzo piecze przy podawaniu

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

MarkaLinerase
ZabiegiRegeneracja skóry, Stymulacja tkanek
Wskazania mezokoktajliiAnti-aging
PojemnośćZestaw