Kemikum 6ml

Kod: 03-0299

Do najbliższej wysyłki pozostało:

 • Planowana wysyłka: JUTRO czw. 09.12.2021 

  Zamów do g. 13:00 czw. 09.12.2021 

 • Zdobywasz: 37 BC/szt.  
 • Wysyłka w 24h  
 • Wysyłka DPD, In-Post lub odbiór osobisty  

Formuła tego nowego peelingu chemicznego jest absolutnie wyjątkowa i innowacyjna. Jest produktem, który złuszcza i biorewitalizuje jednocześnie dając efekt liftingu.

Za główne działanie złuszczające odpowiada kwas trójchlorooctowy (TCA), który w przeciwieństwie do bardziej inwazyjnych peelingów normalnych (wymagających bardzo długich czasów rekonwalescencji z bólem, zaczerwienieniem, ewentualnymi przebarwieniami), działa na głębsze warstwy skóry właściwej nie powodując powierzchownych podrażnień.

Efekt ten wynika z obecności ozonidów, czyli konkretnych związków, które uwalniają tlen na skórze neutralizując agresywność kwasów; Aktywność fibroblastów jest stymulowana w warstwie brodawkowatej i siateczkowej skóry właściwej, co sprzyja produkcji kolagenu, elastyny ​​i kwasu hialuronowego.

Funkcja ta jest wzmocniona obecnością kwasu migdałowego, który pomaga przyśpieszyć naturalny obrót komórkowy, dokonując w synergii z kwasem kokosowym lekkiego, powierzchownego złuszczania i wybielania przebarwień.

Zabieg przywraca młodzieńczy wygląd z promienną i gładką skórą. Bezpieczny i łatwy w użyciu – właściwości sprawiają, że produkt ten nadaje się również dla wypoczętej skóry biustu. Dodatkowo antybakteryjne działanie tlenu uwalnianego przez ozonowaną oliwę z oliwek sprawia, że ​​produkt ten jest doskonałą kuracją na aktywny trądzik.

Cechy

 • Natychmiastowy efekt
 • Peeling nie wymaga rekonwalescencji pozabiegowej, efekt odnowy naskórka widoczny jest natychmiast po zabiegu
 • Może być wykonywany cały rok
 • W odczuciach jest bezbolesny. Doskonała alternatywa dla metod inwazyjnych

Wskazania

 • Widoczne odmłodzenie
 • Spłycenie zmarszczek i zwiększenie napięcia skóry oraz jej elastyczności
 • Rozjaśnienie przebarwień
 • Zwężenie porów skórnych
 • Zwiększenie napięcia skóry

 Skład i działanie

 • Kwas trichlorooctowy: jest silnym, nietoksycznym kwasem i stabilnym składnikiem stosowanym w stężeniach od 10% do 40%, od powierzchniowego złuszczania do brodawkowatej warstwy skórnej lub nawet w głębokiej siateczkowatej. Na jego penetrację ma wpływ wiele zmiennych, m.in. rodzaj skóry, grubość, sposób aplikacji, ilość przejść, przygotowanie skóry przed peelingiem oraz dla jakiej prawidłowej oceny skóry i jej problemów należy aplikować najbardziej odpowiednie stężenie. Powoduje to bardzo wyraźne zapalenie, które objawia się zaczerwienieniem, obrzękiem i produkcją surowicy, która wysycha tworząc strupy. Skóra regeneruje się w ciągu 10-15 dni. Służy do leczenia przebarwień skóry, zmarszczek, zdjęć, blizn, ze wzrostem napięcia i elastyczności skóry,
 • Kwas kojowy: należący do rodziny ACID HYDROXY, jeszcze kilka lat temu ekstrahowany z otrębów ryżowych, a obecnie podążający ścieżką biotechnologiczną z gatunków genów Aspergillus i Pennicillum. Posiada właściwości antyoksydacyjne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, ale przede wszystkim wybielające; stosuje się go do zabiegów miejscowych w szczególności w celu likwidacji plam posłonecznych lub redukcji innych rodzajów przebarwień skóry takich jak piegi, melasma, ostuda, piegi starcze, cienie pod oczami. Innymi słowy, indukuje funkcjonalną represję tyrozynazy poprzez odejmowanie (chelatowanie) jonów miedzi obecnych w enzymach. Hamuje produkcję melaniny i atakuje już uformowane, odbarwia i rozjaśnia plamy. Nadaje się również do zabiegów przeciwstarzeniowych ze względu na działanie złuszczające i nawilżające, regeneruje komórki i zachęca do ich wymiany.
 • Kwas Migdałowy : pochodzi z gorzkich migdałów, należy do kategorii alfa-hydroksy. Uważany za jeden z najlepszych składników odżywczych w skórze, jego główną zaletą jest wysoki stopień bezpieczeństwa na wszystkich rodzajach skóry właściwej.
 • Jego struktura molekularna, większa niż kwas glikolowy, i niska zdolność penetracji sprawiają, że jest bardziej tolerowany i mniej drażniący. Prestiżowy składnik kosmetyczny o właściwościach antybakteryjnych działa progresywnie usuwając ciemną i zniszczoną skórę, przyspieszając odnowę komórkową oraz regenerując elastynę i kolagen w skórze właściwej.
 • Hexapeptide 8 (Argireline)Argireline to potężny heksapeptyd, jedyny w swoim rodzaju, który redukuje istniejące zmarszczki mimiczne i przeciwdziała powstawaniu nowych o działaniu podobnym do toksyny botulinowej.
 • Zmniejsza głębokość zmarszczek spowodowanych skurczem mięśni twarzy, zwłaszcza wokół oczu.
 • Ozonowana oliwa z oliwek: ozon ma niezwykłe właściwości lecznicze stosowane w „terapii ozonowej”: Niestabilność ozonu skłoniła naukowców do stworzenia warunków umożliwiających przechowywanie gazu w rodzaju biologicznego zbiornika, aby można go było wykorzystać we właściwym czasie; z tego powodu wykorzystano powinowactwo gazu do nienasyconych kwasów tłuszczowych poprzez absorpcję ozonu i wiązanie go z olejami roślinnymi (w naszym przypadku wybrano oliwę z oliwek włoskiej doskonałości), które w odpowiednich warunkach reakcji powodują tak zwane ozonki, związki zdolne do magazynowania tlenu w łatwo przenoszącej się postaci, aby następnie faktycznie uwolnić go na naszej skórze, powodując w ten sposób nie utlenianie (jak w przypadku innych konkurencyjnych związków chemicznych), ale rzeczywiste i własne natlenienie .
Żaneta S. Warszawa 22.11.2021

Super, widać efekty od razu po zabiegu, polecam bardzo,

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

MarkaAerazen Lab
ZabiegiOczyszczanie skóry, Regeneracja skóry, Przebarwienia i rozjaśnienie, Skóra trądzikowa, Skóra naczynkowa, Skóra wrażliwa, Szyja i dekolt, Zmarszczki płytkie
Pojemność6ml
Zawartość preparatuPeeling
Intensywność peelingówMedyczny