Invest Med - Venome

Invest Med - Venome

Firma INVEST MED zajmuje się kompleksowym wyposażaniem placówek medycznych. Zakres naszych działań jest bardzo szeroki, począwszy od doradztwa przy wyborze urządzeń, poprzez optymalne finansowanie,po profesjonalną instalację, wdrożenie, szkolenia oraz obsługę serwisową.
MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, CZY ZABIEGI AUTOLOGICZNE – VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!

POBIERZ KATALOG PRODUKTÓW VENOME  TUTAJ


VENOME OPRACOWAŁ NASTĘPUJĄCE LINIE PRODUKTOWE:

 • VENOME MESO 

 • VENOME STIMULATE  

 • VENOME COMPONENTS  

 • VENOME FILLER  

 • VENOME PEEL  

 • VENOME AUTOLOGIC  

 • VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • VENOME TRYCHO  

 • VENOME SUCCINATE  


  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LINIACH VENOME:


  1. VENOME FILLER
  - to gama 10-ciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH - Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie, delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra. Doskonałym dodatkiem do mezokoktajliijest również gama 10ml fiolek z gamy VENOME COMPONENTS.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  5. VENOME STIMULATE - gama najnowocześniejszych preparatów do głębokiej rewitalizacji, stymulacji i odbudowy struktur skóry. Połączenie peptydów, kwasu hialuronowego i naturalnych extraktów to istna POWER KURACJA!

  6. VENOME AUTOLOGIC - Venome PRP, IPRF i APF to profesjonalne zestawy, pozwalające na przeprowadzenie kompletnej procedury zabiegu z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej. Zestawy posiadają certyfikaty wyrobów medycznych MDD klasy II b.

  7. VENOME SUCCINATE - to kuracja rewitalizująca, która dzięki unikalnemu połączeniu kwasu bursztynowego (1%) i nieusieciowanego kwasu hialuronowego (0,55%) pozwala poprawić jakość i strukturę skóry, znacząco podnosząc poziom nawilżenia oraz minimalizując ilość wolnych rodników tlenowych odpowiedzialnych za uszkadzanie lipidów, białek, w tym włókien kolagenowych i elastynowych, co prowadzi do szybszego obumierania komórek.

  8. VENOME TRYCHO - zastosowane w preparacie Venome Trycho Hair Filler czynniki wzrostu i peptydy działają synergicznie i na różnych poziomach występowania problemu, stymulując odpowiednio komórki do wzrostu i ciągłej pracy, ograniczając wypadanie włosów słabych i zniszczonych oraz zmniejszając problem łysienia androgenowego.
 • Zwiń opis