Invest Med - Medixa

Invest Med - Medixa

Firma INVEST MED zajmuje się kompleksowym wyposażaniem placówek medycznych. Zakres naszych działań jest bardzo szeroki, począwszy od doradztwa przy wyborze urządzeń, poprzez optymalne finansowanie,po profesjonalną instalację, wdrożenie, szkolenia oraz obsługę serwisową.
PRODUKTY MEDIXA BEAUTY WYKONANE WE WŁOSZECH Europejskie standardy, innowacyjne produkty i najnowocześniejsze technologie w medycynie estetyczne.

Powstała w 2008 roku dzięki determinacji, pasji i doświadczeniu jej założyciela, pana Stefano E. z Włoch, od 2003 roku na tym rynku. Medixa specjalizuje się w dostarczaniu produktów o najwyższej jakości, bezpieczeństwie i skuteczności na terenie całej Europy.

Zaawansowana technologicznie produkcja certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami zapewnia innowacyjne produkty i najnowocześniejsze technologie dla medycyny estetycznej.

MCS (Medical & Cosmetics Scandinavia) & Medixa oferuje kompleksową obsługę klienta i szkolenia dla lekarzy, umożliwiając im wykonywanie swojej sztuki na najwyższym poziomie z globalną satysfakcją dla pacjentów i lekarzy.
Zwiń opis

HYAMINO HAIR 5ml

HYAMINO HAIR 5ml

HYAMINO FIRM 5ml

HYAMINO FIRM 5ml