Harmony Castle - PBSerum Medical

Harmony Castle - PBSerum Medical

Harmony Castle to marka, która jest wynikiem ponad 30-letniego doświadczenia w branży kosmetycznej.

Marka, dzięki swoim dynamicznym i przyjaznym kolorom, reprezentuje linię wszechstronnych, funkcjonalnych iw 100% produktów kosmetycznych Made in Italy.

Łącząc elementy występujące w naturze, fito-ekstrakty i nowe substancje chemiczne, dostarcza rozwiązania problemów, które do wczoraj były uważane za nierozwiązywalne .

Misja marki:
 • Wprowadzać innowacje
 • Przewidywać trendy i tworzyć unikalne produkty
 • Produkować bezpieczny i wysokiej jakości produkt, dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata
 • Badać i rozwijać się
 • Zachować podejście etyczne
  Nowa siła w estetyce!

  pbserum MEDICAL to nowa, innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty dedykowane są specjalistom zabiegów estetycznych.

  Pbserum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów:

 • substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz
 • odczynników enzymatycznych o różnej intensywności.

  Innowacyjna technologia wykorzystania enzymów


  Linia produktów pbserum oparta jest na innowacyjnej technologii wykorzystującej rekombinowane enzymy. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Skuteczność enzymów pbserum została przebadana w badaniach in vitro i in vivo.

  Wyniki badań in vivo pokazały, że doskonale nadają się do leczenia zwłóknień, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu produktu. Co więcej dzięki właściwościom enzymów rekombinowanych oraz ich sterylnej konserwacji (liofilizacja) produkty charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

  Jakość

  pbserum MEDICAL to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

  Po więcej informacji wejdź na stronę WWW.PBSERUMMEDICAL.PL
 • Zwiń opis