Skóra wrażliwa/atopowa - Germaine de Capuccini - Linerase

Skóra wrażliwa to niezwykle problematyczny typ cery, który łatwo ulega podrażnieniu i nawet niewielka ilość nieodpowiedniego dla niego specyfiku może zostawić swój ślad w postaci intensywnego zaczerwienienia i uporczywego uczucia szczypania.

Coraz popularniejsze jest również atopowe i łojotokowe zapalenie skóry.

Dla osób ze skórą wrażliwą powinniśmy wybierać zabiegi z wykorzystaniem specyfików ukierunkowanych na łagodzenie niepożądanych stanów skórnych, o naturalnym i skutecznym składzie.

W polecanych zabiegach należy wyróżnić:

 • Osocze bogatopłytkowe („ wampirzy lifting”, czy też PRP) - preparat składa się z czynników wzrostu, dzięki którym można osiągnąć różne efekty w postaci ograniczenia podrażnień, poprawy nawilżenia, wygładzenia powstałych blizn, czy oznak starzenia się skóry, a także zregenerować uszkodzone miejsca i nadać skórze objętości i zdrowego wyglądu!

 • Venome Atopic - dzięki posiadanym składnikom,mezokoktajl pozwala przywrócić skórze naturalną delikatność i pozbyć się uczucia swędzenia, pieczenia i nieprzyjemnej szorstkości oraz osiągnąć maksymalny efekt zdrowej i odświeżonej cery.

 • H&S - Redermalizacja z marką Hyalual to unikalna kombinacja kwasu hialuronowego w stężeniu 0,9% i bursztynian sodu 1,6 %, która zapewnia działanie przeciwzapalne i nawilżające a także bezpieczny i szybki powrót do zdrowia dla skóry wrażliwej.

 • Beta-Skin Natural Active Cream (4 pojemności) - do jego głównych składników należy naturalny beta-glukan z owsa, estry z oleju lnianego, srebro koloidalne, jak i olej kokosowy. Świetny do pielęgnacji domowej i pod makijaż.
  Marka zaliczana do tych, które mają swoją długą, niepowtarzalną tradycję. Założycielką jest niezwykle utalentowana i energiczna kobieta - Carmen Vidal, która poznała tajemnicę urody podczas swego dzieciństwa w Algierii, a następnie w Paryżu opanowała technikę pielęgnacji skóry. W 1964 r. zdecydowała się założyć własną markę, która w mgnieniu oka stała się synonimem piękna i jakości w krajach na całym świecie.
  Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

  Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
 • Zwiń opis