Germaine de Capuccini - Linerase - Revolax

Marka zaliczana do tych, które mają swoją długą, niepowtarzalną tradycję. Założycielką jest niezwykle utalentowana i energiczna kobieta - Carmen Vidal, która poznała tajemnicę urody podczas swego dzieciństwa w Algierii, a następnie w Paryżu opanowała technikę pielęgnacji skóry. W 1964 r. zdecydowała się założyć własną markę, która w mgnieniu oka stała się synonimem piękna i jakości w krajach na całym świecie.
Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
Od momentu wprowadzenia na rynek w 2012 r. Revolax szybko zyskał miano jednego z wiodących wypełniaczy skórnych w Korei Południowej. Dzięki pionierskiej technologii łączenia krzyżowego oraz wyjątkowej spójności i stabilności łatwo zauważyć, jak wywarła ona taki wpływ na rynku azjatyckim. Marka szczyci się najwyższym stopniem czystości sieciowanego kwasu hialuronowego na świecie.
Zwiń opis