Germaine de Capuccini - Linerase - Revitacare

Marka zaliczana do tych, które mają swoją długą, niepowtarzalną tradycję. Założycielką jest niezwykle utalentowana i energiczna kobieta - Carmen Vidal, która poznała tajemnicę urody podczas swego dzieciństwa w Algierii, a następnie w Paryżu opanowała technikę pielęgnacji skóry. W 1964 r. zdecydowała się założyć własną markę, która w mgnieniu oka stała się synonimem piękna i jakości w krajach na całym świecie.
Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
Revitacare jest francuskim producentem, który od wielu już lat poświęca spore środki na poszukiwanie najlepszych preparatów do skutecznej pielęgnacji ludzkiej skóry.

Oferowane przez laboratorium produkty potrafią skutecznie niwelować wszystkie niedoskonałości cery i hamować proces starzenia się skóry. Sama oferta przygotowana przez tę firmę jest ponadto bardzo szeroka i obejmuje wiele różnych produktów. Znajdziemy w niej przede wszystkim rzeczy stworzone dla profesjonalnej mezoterapii. Na przykład, koktajl do mezoterapii CytoCare 532 jest preparatem zapewniającym dogłębne nawilżanie oraz nawadnianie całej struktury skróry.

Wszystkie oferowane tutaj produkty posiadają liczne atesty i są w pełni bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Produkowane są one na bazie receptur opracowanych przez naukowców firmy przez wiele lat. Jest to bez wątpienia jeden z najważniejszych liderów na rynku preparatów do szeroko pojętego leczenia skóry - klienci za każdym razem otrzymują tutaj gwarancję najwyższej skuteczności.
Zwiń opis