Germaine de Capuccini - Linerase - Restylane

Marka zaliczana do tych, które mają swoją długą, niepowtarzalną tradycję. Założycielką jest niezwykle utalentowana i energiczna kobieta - Carmen Vidal, która poznała tajemnicę urody podczas swego dzieciństwa w Algierii, a następnie w Paryżu opanowała technikę pielęgnacji skóry. W 1964 r. zdecydowała się założyć własną markę, która w mgnieniu oka stała się synonimem piękna i jakości w krajach na całym świecie.
Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
Galderma należy do światowej czołówki firm farmaceutycznych. Prowadzi działalność badawczo-rozwojową i sprzedaż dermatologicznych produktów leczniczych oraz rozwiązań z obszaru dermatologii korekcyjnej i estetycznej.

Oferuje także szeroką gamę preparatów stosowanych w schorzeniach skóry, włosów i paznokci. W 2012 Galderma połączyła się z Q-MED, jedną z czołowych europejskich firm biotechnologicznych, światowym liderem w produkcji najwyższej jakości naturalnych wypełniaczy i twórcą opatentowanej technologii NASHA. Produkowana w Szwecji linia Restylane to produkty przeznaczone do wypełniania zmarszczek i rewitalizacji skóry.
Zwiń opis