Germaine de Capuccini - Linerase - Pharma Development - Sculptra

Germaine de Capuccini  - Linerase - Pharma Development - Sculptra

Marka zaliczana do tych, które mają swoją długą, niepowtarzalną tradycję. Założycielką jest niezwykle utalentowana i energiczna kobieta - Carmen Vidal, która poznała tajemnicę urody podczas swego dzieciństwa w Algierii, a następnie w Paryżu opanowała technikę pielęgnacji skóry. W 1964 r. zdecydowała się założyć własną markę, która w mgnieniu oka stała się synonimem piękna i jakości w krajach na całym świecie.
Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
Sculptra (kwas polimlekowy), stosowany w medycynie od 30 lat, okazał się hitem w kosmetologii dermatologicznej. Bezpieczny, biodegradowalny potrafi widocznie odmłodzić skórę o kilka lat.

Efekt zabiegu pojawia się w czasie kilku tygodni. W tym okresie kwas L-polimlekowy, wpływa na stymuluję produkcji kolagenu, liftingując i regenerując skórę tworząc rusztowanie dla skóry.

Kwas L-polimlekowy stosowany niegdyś do rozpuszczania szwów. Z czasem odkryto jego rewelacyjny wpływ na skórę. Podany pod skórą stopniowo zwiększa objętość tkanek miękkich, modelując kształt twarzy oraz wypełniając głębokie bruzdy i zmarszczki. Stymuluje również produkcję kolagenu i elastyny, przywracając skórze odpowiedni poziom napięcia.
Zwiń opis