Oczyszczanie skóry - Germaine de Capuccini - Linerase

Eksfoliacja, czyli inaczej peeling, to zabieg zapewniający nam redukcję blizn, drobnych zmarszczek, przebarwień i który ją ujędrnia i uelastycznia. .

Jest też doskonałą metodą dla poszarzałych, zmęczonych, pozbawionych witalności i blasku skór dzięki głębokiej odbudowie naskórka. Dzięki dobraniu odpowiedniego peelingu o określonym stężeniu i pH, osiągniemy szybkie efekty i satysfakcję klienta.

Polecamy:

 • PQAge Evolution - peeling liftingujący, który wychodzi krok na przód i pozwala również na głębokie odżywienie skóry oraz pobudzenie jej do samodzielnej, wewnętrznej regeneracji, a co za tym idzie – do ujędrnienia i efektów liftingujących.


 • Venome Peel Mandelic - najbardziej uniwersalny z peelingów. Dedykowany zarówno do cery trądzikowej, jak i w profesjonalnej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Dzięki specjalnie opracowanemu procesowi krystalizacji kwasu migdałowego na skórze działa oczyszczająco i wygładzająco, zmniejszając widoczność porów skórnych oraz drobnych zmarszczek. Jednocześnie wspomaga usuwanie zaskórników. Skóra po zabiegu jest odświeżona, napięta i rozjaśniona.


 • BioRePeel CI3 BODY - poprawia kondycję skóry na całym ciele. Staje się ona bardziej ujędrniona, napięta i promienna. Regeneracja naskórka i napięcie jest widoczne w tak problematycznych miejscach, jak brzuch, pośladki, stopy, kolana i uda.


 • Cosmelan - Uznawany za najskuteczniejszy sposób przy terapii wybielającej a do tego całkiem nieinwazyjny. Polecany szczególnie osobom, które chcą pozbyć się przebarwień słonecznych lub hormonalnych, wyrównać koloryt cery i zlikwidować powierzchniowe zmarszczki.

 • Marka zaliczana do tych, które mają swoją długą, niepowtarzalną tradycję. Założycielką jest niezwykle utalentowana i energiczna kobieta - Carmen Vidal, która poznała tajemnicę urody podczas swego dzieciństwa w Algierii, a następnie w Paryżu opanowała technikę pielęgnacji skóry. W 1964 r. zdecydowała się założyć własną markę, która w mgnieniu oka stała się synonimem piękna i jakości w krajach na całym świecie.
  Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

  Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
  Zwiń opis