Dłonie - Germaine de Capuccini - Linerase

Dłonie stanowią bardzo ważny element urody, dlatego też powinny stanowić wypielęgnowaną wizytówkę każdej kobiety i każdego mężczyzny.

Nie wszyscy jednak z Twoich klientów wiedzą, że mogą znacząco poprawić ich kondycję! Najczęstsze problemy jakie możesz zauważyć to nadmierne wysuszenie, pigmentacja oraz lipodystrofia czyli zanik tkanki tłuszczowej.

Co możemy Ci polecić?
  • Venome Meso Hand – mezokokotajl z unikalną kompozycją aminokwasów silnie nawilżający oraz regenerujący zniszczoną skórę dłoni
  • BioRePeel CI3 Body – dwufazowy peeling konkretnym działaniem na dłonie, łokcie, pośladki, kolana, stopy i inne części ciała. Daje niemal natychmiastowy efekt biostymulujący i rewitalizujący.
  • Amalian Expert III Volume – wypełniacz wolumetryczny o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego, idealany do odbudowywania dużych ubytków skórnych i ogólnego odmłodzenia dłoni  • Marka zaliczana do tych, które mają swoją długą, niepowtarzalną tradycję. Założycielką jest niezwykle utalentowana i energiczna kobieta - Carmen Vidal, która poznała tajemnicę urody podczas swego dzieciństwa w Algierii, a następnie w Paryżu opanowała technikę pielęgnacji skóry. W 1964 r. zdecydowała się założyć własną markę, która w mgnieniu oka stała się synonimem piękna i jakości w krajach na całym świecie.
    Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

    Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
    Zwiń opis