Genosys - Germaine de Capuccini - Linerase

Genosys to marka specjalizująca się w produktach najwyższej jakości, których składniki aktywne docierają do głębszych warstw skóry, dzięki temu są w stanie działać szybciej i lepiej od tradycyjnych preparatów.
Eksperci porównują działanie preparatów Genosys do środków farmaceutycznych mających zastosowanie w dermatologii estetycznej, co w sposób oczywisty potwierdza ich wysoką skuteczność.

Marka Genosys zasłynęła również z produkcji innowacyjnego urządzenia jakim jest DERMA ROLLER, którego zadaniem jest stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny oraz pobudzenie skóry do odbudowy uszkodzonej tkanki. Dzięki temu poprawia gęstość skóry i staje się ona jędrna, gładka i napięta.
Marka zaliczana do tych, które mają swoją długą, niepowtarzalną tradycję. Założycielką jest niezwykle utalentowana i energiczna kobieta - Carmen Vidal, która poznała tajemnicę urody podczas swego dzieciństwa w Algierii, a następnie w Paryżu opanowała technikę pielęgnacji skóry. W 1964 r. zdecydowała się założyć własną markę, która w mgnieniu oka stała się synonimem piękna i jakości w krajach na całym świecie.
Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
Zwiń opis