Dr CYJ Hair Filler - Venome

Dr CYJ Hair Filler - Venome

Połączenie starannie dobranych siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego pozwoliło uzyskać popularny środek przyspieszający wzrost włosów i zahamowanie ich nadmiernego wypadania.

Dr.CYJ Hair Filler powstał z myślą o poprawie kondycji skóry głowy, tak by osoby cierpiące z powodu łysienia mogły na nowo cieszyć się z pełnych objętości włosów. Specyfik cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony wielu specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Występuje w formie jasnego i elastycznego żelu, który wstrzykuje się poprzez zastosowanie metody mikronakłuć, a cały zabieg z jego zastosowaniem nie trwa dłużej niż 40 minut.

Więcej zalet preparatu

 • jest to innowacyjny środek, którego składniki aktywne stopniowo i powoli przedostają się do komórek, dzięki czemu działa on nawet po 14 dniach od ostatniej iniekcji;
 • efekty widoczne są już po 2 miesiącach i w celu ich podtrzymania wystarczy przeprowadzić jeden zabieg przypominający co 6 miesięcy;
 • wzmacnia strukturę włosa zarówno przed, jak i po przeszczepie.
  Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

  W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

  1. VENOME FILLER
  - to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH

  Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

  W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

  5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

  Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
 • Zwiń opis