Biorepeel - Germaine de Capuccini - Linerase

Biorepeel - Germaine de Capuccini  - Linerase

Innowacja w chirurgii estetycznej, dermatologicznej i plastycznej.

CMed Aesthetics Srl to innowacyjny start-up z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii plastycznej. Zrodzony z połączenia umiejętności farmaceutycznych i handlowych, pojawił się na rynku z dwoma opatentowanymi urządzeniami medycznymi.

Podstawowe zasady i wartości łączą i definiują sposób, w jaki CMed Aesthetics działa we Włoszech i na całym świecie. Innowacja jest istotnym ogniwem firmy i kluczem do ciągłego rozwoju.
Marka zaliczana do tych, które mają swoją długą, niepowtarzalną tradycję. Założycielką jest niezwykle utalentowana i energiczna kobieta - Carmen Vidal, która poznała tajemnicę urody podczas swego dzieciństwa w Algierii, a następnie w Paryżu opanowała technikę pielęgnacji skóry. W 1964 r. zdecydowała się założyć własną markę, która w mgnieniu oka stała się synonimem piękna i jakości w krajach na całym świecie.
Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
Zwiń opis