Amalian - Juvederm

Nazwa marki amalian wywodzi się z kombinacji dwóch słów: amala - czystość (w Sanskryt) oraz lian - twarz (w Chińskim).

Wyjątkowa struktura „Core-in-Shell” w żelach kwasu hialuronowego, tworzy stabilne jądro z wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego, które otoczone jest chroniącą je powłoką wytworzoną z nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Taka budowa sprawia, że efekty zabiegów są trwalsze, ma również bardzo pozytywny wpływ na lepko sprężystość i na nadzwyczajne właściwości powiększające.

Natomiast kosmeceutyki amalian są wyjątkowe dzięki innowacyjnemu kompleksowi fosfolipidów i kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu.
Firma Allergan działa w Stanach Zjednoczonych, ale przygotowywane przez nią produkty cieszą się w branży kosmetycznej oraz medycznej właściwie na całym świecie.
Specjalizuje się ona przede wszystkim okulistyce, neurologii, medycynie estetycznej, urologii. Jej produkty wspomagają również poprawianie wyglądu piersi oraz walkę z otyłością. Oferta przygotowana przez firmę Allergan jest bardzo szeroka i zawiera produkty należące do wielu różnych dziedzin. Na szczególną uwagę zasługują między innymi preparaty przeznaczone do zabiegów rewitalizacji skóry twarzy, dekoltu i szyi i przywracania jej zdrowego, młodego wyglądu.

Preparaty z zawartością kwasu hialuronowego Juvederm pomagają w osiągnięciu znakomitych rezultatów odmładzających. Stosuje się je w miejscach, w których skóra starzeje się najszybciej – na twarzy, dekolcie, szyi czy dłoniach. Każda pozycja w tej ofercie to produkty zawierające starannie przygotowany skład, których wysoka skuteczność
Rozwiń opis