Aliaxin - Germaine de Capuccini - Linerase

IBSA, producent wypełniaczy Aliaxin jest szwajcarską firmą farmaceutyczną, której historia sięga aż 1945 roku.
Wyspecjalizowane produkty do zastosowań w Medycynie Estetycznej i Dermatologii to owoc badań prowadzonych w laboratoriach IBSA, posiadającej wieloletnie doświadczenie w produkcji kwasu hialuronowego do zastosowań w dermatologii, ortopedii, ginekologii i okulistyce.

Firma IBSA posiada ugruntowaną pozycję lidera na rynku produktów stosowanych w pulmonologii, ortopedii i dermatologii i medycynie estetycznej, a jej zakład produkcyjny podwyższa standardy najwyższej jakości w dziedzinie farmacji, produktów odżywczych i środków medycznych.
Marka zaliczana do tych, które mają swoją długą, niepowtarzalną tradycję. Założycielką jest niezwykle utalentowana i energiczna kobieta - Carmen Vidal, która poznała tajemnicę urody podczas swego dzieciństwa w Algierii, a następnie w Paryżu opanowała technikę pielęgnacji skóry. W 1964 r. zdecydowała się założyć własną markę, która w mgnieniu oka stała się synonimem piękna i jakości w krajach na całym świecie.
Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I - to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.
Zwiń opis