Akademia Sztuki Piękna DAA x Venome - spotkania edukacyjne (anatomia/ szkolenia produktowe/ pokazy zabiegowe)

Kod: 07-19-0131-12-01

Venome x DAA

Akademia Sztuki Piękna

Poznań/Wrocław/Warszawa/Kraków/Gdańsk

 

Przedstawiamy Akademię Sztuki Piękna - wyjątkową inicjatywę, która powstała dzięki współpracy mistrzów estetyki: marki Venome, znanej z innowacyjnych preparatów zabiegowych, oraz Dermatic Aesthetic Academy, nowoczesnego centrum edukacji dla branży estetycznej. Akademia Sztuki Piękna zawita aż do 5 miast, dając możliwość uczestnictwa profesjonalistom z całej Polski.

Estetyka to przede wszystkim odpowiednie proporcje, dlatego program wydarzenia obejmuje wyważoną kompozycję wiedzy teoretycznej i praktycznej. W części pierwszej skupimy się na wiedzy absolutnie niezbędnej dla efektywnego wykonywania zabiegów – anatomii i analizie składów produktów. A później przekonamy się, jak tę wiedzę wykorzystywać w praktyce podczas pokazów zabiegów: mezoterapii igłowej, stymulatorów tkankowych i wypełniaczy na bazie HA.

To także świetna okazja, by lepiej poznać produkty od Venome, a jeśli jeszcze ich nie znacie – nadrobić zaległości. Przekonacie się, że Venome naprawdę ma preparat na każdy problem skórny i zrozumiecie, dlaczego w stymulatorze Amber Saffron zakochał się cały Bliski Wschód!

PROGRAM AKADEMII

1. Wykład z anatomii

Dogłębne zrozumienie anatomii jest kluczem do osiągnięcia spektakularnych efektów zabiegowych w bezpieczny sposób. Opowie o tym Krzysztof Gemza, doświadczony lekarz medycyny estetycznej i wykładowca akademicki.

2. Studium produktów

Zofia Owczarek – brand manager marki Venome, towaroznawca i kosmetolog – weźmie pod lupę składniki produktów do mezoterapii i stymulacji tkankowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Znajomość substancji i ich działania to pewność, że korzystasz z produktów najwyższej jakości, a klienci otrzymują najlepszą opiekę.

3. Techniki zabiegowe

W tej części teoria spotyka się z praktyką – doświadczone trenerki DAA przeprowadzą pokazy zabiegowe z mezoterapii igłowej i stymulatorów tkankowych, a dr Gemza z wykorzystania usieciowanego kwasu HA. Obserwując prawdziwych artystów zabiegowych w akcji możesz nie tylko udoskonalić swoją technikę, ale i zebrać pomysły na rozszerzenie swojej oferty o nowe terapie.  

DODATKOWO, KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA

1. Certyfikat uczestnictwa
2. Ekskluzywny pakiet produktów, aby przetestować omawiane preparaty i zabiegi we własnym gabinecie

  • Venome Meso BTX 5ml
  • Venome Succinate AMBER SAFFRON+ 3ml
  • Venome Stimulate Collagen 5ml

Dołącz do nas i zainspiruj się sztuką piękna! Będziemy w 5 miastach:

  • Poznań - 5.10.2023, godz. 10-15.30
  • Wrocław - 26.10.2023, godz. 10-15.30 
  • Warszawa - 16.11.2023, godz. 10-15.30 
  • Kraków - 07.12.2023, godz. 10-15.30
  • Gdańsk - 18.01.2024, godz. 10-15.30 

  

PRELEGENCI

Mgr inż. Zofia Owczarek – Brand Manager marki Venome
Specjalistka z zakresu stosowania surowców oraz działania i jakości produktów kosmetycznych. Absolwentka Kosmetologii, a także Towaroznawstwa oraz Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym.
Jako Brand Manger Venome odpowiada za poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie stosowania i działania surowców oraz wdrażania na rynek nowych preparatów. Planuje i wspiera działania, które wpływają na wzrost świadomości marki wśród konsumentów.

Lek. med. Krzysztof Gemza – Lekarz medycyny estetycznej
Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Wykładowca akademicki na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy, autor wielu publikacji naukowych i procedur zabiegowych. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2012 r. jako współwłaściciel i główny lekarz w gabinecie Sensual Beauty.

Mgr Paulina Choczaj – trenerka DAA
Magister kosmetologii z imponującym piętnastoletnim stażem w branży beauty i ogromnym doświadczeniem zabiegowym. Od 2008 r. prowadzi gabinety Holistic Beauty w Poznaniu i Koninie. 

Mgr Marta Dymek-Gładyszewska – trenerka DAA
Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Trenerka w branży beauty z 10-letnim stażem, członkini Krajowej Izby Kosmetologii, właścicielka  gabinetu.

Mgr Agnieszka Surgiel-Gemza – trenerka DAA
Magister kosmetologii i trychologii, współwłaścicielka gabinetu Sensual Beauty. Pasjonatka terapii laserowej, wykładowczyni akademicka na studiach o kierunku kosmetologia, trenerka z zakresu zabiegów kosmetologicznych, autorka publikacji naukowych.

Dr n. o zdr. Katarzyna Urtnowska-Joppek – trenerka DAA
Kosmetolog, właścicielka gabinetu i wykładowczyni w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Uzyskała tytuł doktora na Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Ma na koncie liczne publikacje naukowe i wystąpienia na konferencjach.

Iwona Krzyżanowska
Opinia potwierdzona zakupem
17.11.2023

Bardzo ciekawe spotkanie. Duża dawka wiedzy, przemiła atmosfera.

Polecam

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Regulamin szkolenia Pobierz
Poziom Poziom podstawowy
Tematyka Zabiegi łączone, Wypełniacze, Mezoterapia igłowa, Anatomia i Pierwsza Pomoc, Stymulatory tkankowe