Dermatic.pl Aesthetic Business

„Kosmetologia i Trychologia Gerontologiczna” – drogowskaz w prewencji przeciwstarzeniowej

ksiega protokolow 1200x300
Newsletter
, ten tekst przeczytasz w: < 1 minute
„Kosmetologia i Trychologia Gerontologiczna. Ujęcie Holistyczne” autorstwa dr n. med.  Claudii Musiał to praktyczne kompendium wiedzy dla wszystkich zainteresowanych procesem starzenia się skóry i organizmu człowieka. Książka wydana przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie powstała jako odpowiedź na potrzeby kosmetologów, trychologów, dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej.

W książce Czytelnik znajdzie przegląd najważniejszych doniesień naukowych i klinicznych w zakresie kosmetologii i trychologii gerontologicznej. Od samych podstaw biologii komórki, przez aspekty praktyczne pielęgnacji skóry i włosów, aż po rolę diety w starzeniu się. Publikacja ta obejmuje w sposób szczegółowy najnowsze osiągnięcia naukowe na poziomie komórkowym, molekularnym, jak i klinicznym. Zapewnia naukowe spojrzenie na rozwój koncepcji przeciwstarzeniowej w kosmetologii, trychologii i dermatologii.

Każdy specjalista zainteresowany kosmetologią, trychologią, dermatologią, medycyną estetyczną czy badanami naukowymi poświęconymi starzeniu się znajdzie w książce „Kosmetologia i Trychologia Gerontologiczna. Ujęcie Holistyczne” informacje niezbędne w codziennej pracy. Tytuł ten dedykowany jest również każdemu zainteresowanemu procesem starzenia się skóry jako przewodnik i drogowskaz w prewencji przeciwstarzeniowej skóry i włosów.

Portal Aesthetic Business objął wydanie i dystrybucję książki swym patronatem.

Pobierz materiały edukacyjne
Facebook Instagram Youtube Spotify