Dermatic.pl Aesthetic Business

Premiera książki „Rola Komórek Macierzystych…”

elancyl 1200x300
, ten tekst przeczytasz w: < 1 minute
„Rola Komórek Macierzystych we Współczesnej Medycynie Estetycznej i Kosmetologii” to nowa autorska książka Claudii Musiał, której premiera odbyła się 17 lutego. Publikacja została wydana przez najstarsze wydawnictwo medyczne w Polsce – Wydawnictwo Lekarskie PZWL.

oprac. Barbara Kielczyk

Publikacja została przygotowana przez Claudię Musiał, wykładowczynię Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Monografia prezentuje aktualny stan wiedzy w zakresie zastosowania komórek macierzystych.

Podzielono ją na jedenaście rozdziałów, przedstawiających:

  • przegląd najważniejszych i najbardziej aktualnych danych naukowych bazujących na blisko 340 naukowych pozycjach bibliograficznych;
  • szereg tabel i ramek informacyjnych przybliżających pojęcia naukowe;
  • przegląd najważniejszych doniesień naukowych i klinicznych w zakresie zastosowania komórek macierzystych w kosmetologii, trychologii, dermatologii i medycynie estetycznej w duchu medycyny translacyjnej.

Kompleksowe ujęcie tematu sprawia, że książka „Rola Komórek Macierzystych we Współczesnej Medycynie Estetycznej i Kosmetologii” jest skierowana zarówno do studentów, jak i profesjonalistów, którzy są zainteresowani zagadnieniem komórek macierzystych, a także innowacji biotechnologicznych.

Publikację znaleźć można między innymi w księgarni internetowej PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

Pobierz materiały edukacyjne
Facebook Instagram Youtube Spotify