Dermatic.pl Aesthetic Business

Rozwiązanie na kluczowe problemy skóry wokół oczu

nawilżenie venome 1200x300
, ten tekst przeczytasz w: 3 minuty
Aż 50 proc. badanych uskarża się na okolicę oczu, określając ją jako jeden z najczęstszych i drugi najbardziej uciążliwy problem dotyczący wyglądu twarzy. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Galderma. To z pewnością nowy kierunek dla zabiegów estetycznych, w których wygląd oczu ma kluczowe znaczenie dla terapii odmładzających i poczucia atrakcyjności.

Restylane EYELIGHT – produkt firmy Galderma – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Potwierdzone klinicznie efekty pokazują zauważalną redukcję zasinień i skorygowanie doliny łez.

Badania – wygląd oczu na I planie

Zdaniem respondentów globalnego badania wygląd okolicy oka to najczęstszy i drugi co do uciążliwości problem dotyczący wyglądu twarzy. Aż 70 proc. stwierdziło, że z powodu cieni pod oczami wyglądają na więcej lat, niż rzeczywiście mają. Ponad połowa badanych w wieku 25-64 lata wyraziła chęć wypróbowania zabiegu, po którym okolica pod oczami wyglądałaby korzystniej i przestała ich postarzać.

Jako firma farmaceutyczna skupiamy się na dostarczaniu zarówno lekarzom jak i pacjentom przebadanych i skutecznych produktów. Zależy nam na tym, aby pacjenci mogli skorzystać z zabiegów na produktach, które realnie odpowiadają na ich potrzeby. Dziś możemy im zaproponować skuteczne i długoterminowe rozwiązanie na cienie pod oczami: Restylane Eyelight – mówi Aneta Zwolińska, head of marketing Galderma Aesthetics Polska.

Jakie efekty daje zabieg z tym preparatem?

Dzięki zabiegowi z użyciem Restylane Eyelight można rozwiązać problem zasinień pod oczami. Cienie w okolicy okołooczodołowej zostają zmniejszone, zagłębienia są wyraźnie spłycone. W efekcie twarz wygląda na młodszą i zrelaksowaną.

alt=galderma restylane eyelight"

Do tego produkt cechuje się długotrwałością działania. Pacjenci poświadczyli, że rezultaty były widoczne ponad 6 miesięcy od chwili przeprowadzenia zabiegu.

Aż 88,6 proc. pacjentów po 6,5 miesiącach wciąż sprawiało wrażenie bardziej wypoczętych. Ogółem pacjenci byli na tyle zadowoleni, że ponad 90 proc. z nich deklarowało chęć powtórzenia zabiegu oraz polecenia go znajomym.

Jakie są najczęstsze problemy estetyczne skóry wokół oczu?

Cienie i zasinienia pod oczami to jeden z głównych problemów, który zgłaszają pacjenci (zarówno kobiety jak i mężczyźni) w gabinetach medycyny estetycznej. Skóra tej okolicy dość szybko się starzeje, staje się coraz cieńsza. Uwidoczniają się pod jej powierzchnią żyły i naczynka krwionośne, nadając jej sine zabarwienie.

Dodatkowe nasilenie „zasinienia” wokół oczu występuje w przypadku płytko położonej sieci naczyń powierzchownych, które przeświecają przez bardzo cienką skórę powiek dając wrażenie zasinienia.

U osób z jasną karnacją, cienką skórą, po częstej ekspozycji na promieniowanie UV pojawiają się pierwsze zmarszczki, cienie pod oczami oraz zagłębienie w części przyśrodkowej; czyli tak zwanej dolinie łez. Na wygląd okolicy pod oczami mogą mieć wpływ również: palenie tytoniu, picie alkoholu i kawy w nadmiernych ilościach. Ale też mało higieniczny tryb życia, zbyt mało snu i odpoczynku. Pierwsze zmiany mogą pojawiać się nawet w okolicy 23-25 roku życia.

Innowacyjność i skuteczność Restylane Eyelight
alt="cienie pod oczami zabieg"
Od zmęczenia do świeżości spojrzenia

Skuteczność Restylane Eyelight zawdzięcza żelowi NASHA, którego technologia została opracowana przez Galdermę ponad 25 lat temu. Charakteryzuje się on sztywną teksturą, dzięki czemu dystrybucja zawartego w nim kwasu hialuronowego jest ograniczona. A to zatrzymuje go w miejscu podania.

Z tych właściwości produktu wynika jeszcze jedna korzyść. Potrzeba go niewiele; 0,5 ml, aby wypełnić doliny łez pod obu oczami. Połączenie żelu ze środkiem znieczulającym – lidokainą – sprawia, że terapia jest o wiele bardziej komfortowe dla pacjenta.

Restylane Eyelight jest produktem o wysokim profilu bezpieczeństwa. A ewentualne obrzęki lub bolesność po zabiegu są związane z techniką jego podawania, nie zaś z samym produktem.

Galderma systematycznie odpowiada na potrzeby i oczekiwania pacjentów. Nowy zabieg – Restylane Eyelight to rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, pozwalające skutecznie pozbyć się jednego z największych i uciążliwych problemów estetycznych. A poprawa okolicy oka w krótkim czasie wpływa na atrakcyjny i młodszy wygląd pacjentów.

Omawiany powyżej produkt może być stosowany wyłącznie przez użytkowników profesjonalnych. Informacje o przeciwwskazaniach i ryzyku związanym z używaniem danego wyrobu zgodnie z jego przewidzianym zastosowaniem znajdziesz TUTAJ (zakładka więcej).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Facebook Instagram Youtube Spotify