Dermatic.pl Aesthetic Business

portal informacyjno-branżowy ISSN 2719-7980

Bioregeneracja skóry w najlepszym wydaniu

retinol 1200x300
, ten tekst przeczytasz w: 2 minuty
To, w jaki sposób traktujemy swój organizm, ma ogromny wpływ na to, w jakim stanie ten będzie za kilka lat. Dokładnie tak samo jest ze skórą. Holistyczne podejście do pielęgnacji pomoże zachować młodość na długie lata. Pielęgnacja musi być kompleksowa, a to oznacza dbanie o siebie nie tylko od zewnątrz, lecz także od wewnątrz.

oprac. Barbara Kielczyk

Specjalistami w tym zakresie są produkty Sunekos i Nutrakos. Zapytaliśmy lekarzy medycyny estetycznej o to, jakie efekty zabiegów osiągają stosując produkty Sunekos w swoich gabinetach.

Magnetyczne spojrzenie

Sunekos 200 to preparat, który ze względu na swoje intensywnie bioregenerujące działanie i jednoczesny wysoki profil bezpieczeństwa doskonale sprawdza się w odmładzaniu delikatnej skóry wokół oczu. Wykonując zabieg tym preparatem u moich pacjentów osiągam efekt wypoczętego oka poprzez wygładzenie zmarszczek, rozświetlenie skóry wokół oczu. A także zdecydowane rozjaśnienie cieni pod oczami. Polecam go w celu odmłodzenia spojrzenia zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Warto podkreślić, że Sunekos 200 zdobył uznanie nie tylko pacjentów, ale też lekarzy. W konkursie Pereł Dermatologii Estetycznej 2019 zwyciężył w kategorii Magnetyczne Spojrzenie – mówi dr Izabela Wierzbicka, lekarz medycyny estetycznej z Kliniki LA Beauty w Szczecinie.

Wykonując zabieg tym preparatem u moich pacjentów osiągam efekt wypoczętego oka poprzez wygładzenie zmarszczek, rozświetlenie skóry wokół oczu. A także zdecydowane rozjaśnienie cieni pod oczami.

Naturalne i skuteczne odmłodzenie

Preparaty Sunekos wykorzystują właściwości sześciu aminokwasów (glicyny, L-proliny, L-lizyny, L-alaniny, L-waliny, L-leucyny) i wiążącego je kwasu hialuronowego. Naturalnie pobudzają one skórę do produkcji nie tylko kolagenu, ale też elastyny oraz dogłębnie ją nawilżają. Sunekos występuje w dwóch wariantach. Sunekos 1200 przeznaczony jest dla skór bardziej wymagających. Zdecydowanie je ujędrnia, zagęszcza, napina oraz spłyca zmarszczki. A także przynosi lekki efekt wolumetryczny. Drugi – Sunekos 200 ma właściwości rewitalizujące, pobudzające skórę do życia, głęboko nawilżające. A także odmładzające wymagającą okolicę oka – opowiada dr Lucyna Woliczko, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, właścicielka Gabinetu Lucyna Woliczko w Krakowie.

Preparaty Sunekos wykorzystują właściwości sześciu aminokwasów (glicyny, L-proliny, L-lizyny, L-alaniny, L-waliny, L-leucyny) i wiążącego je kwasu hialuronowego. Naturalnie pobudzają one skórę do produkcji nie tylko kolagenu, ale też elastyny oraz dogłębnie ją nawilżają.

Siła aminokwasów

Zabieg Sunekos to przede wszystkim wielokierunkowe działanie. Zapewniające nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Ze względu na wyjątkową delikatność Sunekos 200 można stosować nawet na skórę powieki, która jest wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą. Tu świetnie radzi sobie z likwidowaniem cieni pod oczami. Po każdym zabiegu polecam suplementację Nutrakos Aminoshot, która bazuje na tym samym składzie sześciu aminokwasów co preparaty Sunekos. Dzięki niej efekty zabiegów są wzmocnione, utrzymują się dłużej. A oprócz pozytywnego oddziaływania na skórę, suplement wpływa również na dobrą kondycję włosów i paznokci – dodaje dr Karolina Mołas, lekarz medycyny estetycznej właścicielka Molas Clinic w Warszawie.

NOWOŚĆ – naturalnie jędrne ciało

Efekty zabiegów preparatami Sunekos 200 i 1200 zainspirowały ich producenta Professional Dietetics do stworzenia kolejnego produktu. To opierający się na mocy tej samej opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów Sunekos Body.

Tym razem jest to zabieg na ciało – w naturalny sposób ujędrniający, zagęszczający. A także w razie potrzeby niwelujący rozstępy, poprzez pobudzenie skóry do odnowy. Bardzo dobry właśnie teraz na sezon letni w celu pozbycia się wiotkości na brzuchu, udach, czy ramionach.

Facebook Instagram