Dermatic.pl Aesthetic Business

portal informacyjno-branżowy ISSN 2719-7980

Konferencja Medycyny Estetycznej online

Dermatic Premium Club 1200x300
, ten tekst przeczytasz w: 2 minuty
Dentonet.pl zaprasza na Konferencję Medycyny Estetycznej – wyjątkowe wydarzenie edukacyjne w formie online, które odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2021 r. Przeznaczona jest jednak nie tylko dla lekarzy dentystów. Ale i dla lekarzy różnych specjalizacji, którzy już działają w obszarze medycyny estetycznej. I chcą pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie lub dopiero planują wprowadzić zabiegi medycyny estetycznej do swojej praktyki.
Rosnący rynek

Według badania przeprowadzonego przez agencję analityczną BCMM na zlecenie jednej z wiodących firm dermatologicznych w naszym kraju, w 2019 r. blisko 2,3% dorosłych Polaków poddało się co najmniej jednemu zabiegowi medycyny estetycznej. Było to więc około 600 tys. osób. 96% z nich było zadowolonych z efektów zabiegu, a 88% planowało poddać się kolejnym procedurom. Zdaniem ekspertów z firmy badawczej PMR, rynek zabiegów medycyny estetycznej w naszym kraju co roku będzie rósł w tempie 7%.

Nie może więc dziwić fakt, że na rozszerzenie oferty swoich gabinetów, praktyk i klinik o zabiegi medycyny estetycznej decyduje się coraz więcej lekarzy. Są wśród nich nie tylko lekarze dentyści, którzy ze względu na specyfikę swojego zawodu mają doskonałe przygotowanie do przeprowadzania zabiegów w obrębie twarzy. Ale również lekarze wielu różnych specjalności.

Dentonet.pl zaprasza na konferencję

Wychodząc naprzeciw ich potrzebom edukacyjnym, Dentonet.pl zaprasza na Konferencję Medycyny Estetycznej, która odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2021 r. w formie online. Dedykowana jest lekarzom dentystom, którzy planują wprowadzić zabiegi medycyny estetycznej do swojej praktyki. Jak i lekarzy różnych specjalizacji działających już w obszarze medycyny estetycznej, chcących pogłębić swoją dotychczasową wiedzę.

W trakcie dwóch dni konferencji uczestnikom udostępnionych zostanie łącznie 10 wykładów. Będą dotyczyły m.in. zastosowania nici PDO w roli stymulatora tkankowego, technik powiększania i modelowania ust, możliwych powikłań po zastosowaniu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Jak również marketingowych i finansowych zasad wprowadzania zabiegów medycyny estetycznej do oferty gabinetu. Część wykładów wzbogacona jest o nagrania prezentujące wykonywanie omawianych zabiegów.

Pod patronatem Aesthetic Business

Wśród wykładowców Konferencji Medycyny Estetycznej znaleźli się m.in. dr n. med. Izabela Załęska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, międzynarodowa ekspertka w dziedzinie kosmetologii, wieloletni praktyk. Także trenerka i nauczyciel akademicki, autorka licznych publikacji naukowych oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich. Będzie także lek. stom. Paweł Ponichtera – absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Wieloletni praktyk z zakresu medycyny estetycznej, międzynarodowy wykładowca, specjalizujący się w kompleksowym leczeniu stomatologiczno-estetycznym.

Oprócz działalności zabiegowej i szkoleniowej pełnią oni funkcje redaktor naczelnej oraz zastępcy redaktor naczelnej portalu Aesthetic Business. Portal jest patronem medialnym konferencji.

Szczegóły dotyczące konferencji, sylwetki wykładowców i formularz zakupu biletów (jedno- lub dwudniowego) znaleźć można na stronie internetowej:

https://www.konferencjamedycynyestetycznej.pl/. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej!

Jeśli potrzebujesz rzetelnej i aktualnej wiedzy z zakresu medycyny estetycznej, chcesz zdobyć lub pogłębić swoje praktyczne umiejętności w tej dziedzinie i wiesz, że medycyna estetyczna może stanowić ważne źródło Twojego dochodu – nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!

Facebook Instagram