Dermatic.pl Aesthetic Business

Nowości od Hyalual – Alexa i Perfoskin

, ten tekst przeczytasz w: 3 minuty
Hyalual cieszy się zaufaniem ponad 35 000 dermatologów i kosmetologów na całym świecie, którzy z powodzeniem wykorzystują rozwiązania Hyalual do poprawy jakości skóry swoich klientów!

W Hyalual wierzą, że piękno zaczyna się od zdrowych podstaw, dlatego ich wysiłki mają na celu poprawę jakości skóry w nadziei, że posiadanie pięknej skóry polepszy jakość życia klientów. Głęboko wierzą w pracę, a także w pracę lekarzy medycyny estetycznej, którzy upiększają twarze klientów jako środek do osiągnięcia najwyższej formy sztuki: sztuki osobistej prezentacji.

Celem Hyalual jest spełnienie życzeń klientów w zakresie eliminacji niedoskonałości skóry poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań przeciwko starzeniu z wykorzystaniem bezpiecznych, skutecznych metod, które przynoszą niezwykłe efekty.

Z dumą oferują zaawansowane linie produktów, które sprawiają, że jest to możliwe. Hyalual to zaufana marka, która ceni przede wszystkim naukę i rezultaty.

Opierają się na sprawdzonych osiągnięciach naukowych w pielęgnacji skóry, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

Hyalual to ewolucyjna marka, która podąża za najnowszymi trendami i najnowszymi osiągnięciami naukowymi.

Jako zaufany lider w pielęgnacji skóry wypełnia lukę między zabiegami estetycznymi a sztuką, a jego zalety to m.in.:

 • dobra jakość ISO, GMP, badania kliniczne, unikalne formuły
 • platformy edukacyjne online
 • szkolenia i kursy doskonalące
 • fora krajowe i międzynarodowe dla trenerów medycznych i kluczowych
  liderów opiniotwórczych
 • poprawa jakości skóry: zdrowa, młodziej wyglądająca skóra
 • harmonijny wygląd: imponujące i naturalnie wyglądające rezultaty dostosowane do
  indywidualnych potrzeb
 • budowanie pewności siebie: wyniki, które zachwycają i budują zaufanie 500 000 klientów na całym świecie

Wymienione poniżej produkty można znaleźć na stronie Dermatic.pl

alt"hyalual volume"
dermatic.pl
Alexa Volume

Wypełniacz do korekty głębokich zmarszczek i wolumetrii. Przeznaczony jest do wypełnienia głębokich zmarszczek i przywrócenia utraconej z wiekiem objętości twarzy, liftingu brwi, korekty grzbietu nosa, podbródka. Wypełniacz zawiera ponad 90% wysoko oczyszczonego kwasu hialuronowego i minimalną ilość wolnej frakcji BDDE.

Zapewnia to krótszy okres rekonwalescencji, mniej bólu, mniej obrzęków. Technika: kaniulowa. Minimalny odstęp między zabiegami iniekcyjnymi wynosi 14 dni.

 1. Skład Poprzecznie usieciowany kwas hialuronowy 20 mg
 2. Bufor fosforanowo-sodowy pH 7.2

Opakowanie zawiera strzykawkę i zestaw igieł 27G

alt="hyalual medium"
dermatic.pl
Alexa Medium

Wypełniacz do zwiększenia objętości ust. Przeznaczony jest do poprawy konturu ust i zwiększenia ich objętości, wypełnienia zmarszczek o średniej głębokości, korekcji zmarszczek mimicznych, korekcji doliny łez, przywrócenia objętości tkanek miękkich.

Wypełniacz zawiera ponad 90% wysoko oczyszczonego kwasu hialuronowego i minimalną ilość wolnej frakcji BDDE. Zapewnia to krótszy okres rekonwalescencji, mniej bólu, mniej obrzęków. Technika: kaniulowa. Minimalny odstęp między zabiegami iniekcyjnymi wynosi 14 dni.

Alexa Smooth

Wypełniacz do drobnych zmarszczek. Stosowany jest w celu poprawy jakości skóry: do wypełnienia drobnych, powierzchownych zmarszczek, redukcji zmarszczek palacza, drobnych zmarszczek na szyi, cieni pod oczami, przywrócenia objętości tkanek miękkich w obszarach twarzy poddawanych zabiegowi.

Wypełniacz zawiera ponad 90% wysoko oczyszczonego kwasu hialuronowego i minimalną ilość wolnej frakcji BDDE. Zapewnia to krótszy okres rekonwalescencji, mniej bólu, mniej obrzęków.

alt="hyalual"
dermatic.pl

Technika: kaniulowa. Minimalny odstęp między zabiegami iniekcyjnymi wynosi 14 dni.

Perfoskin Complex

Nowa generacja frakcyjnego odmładzania twarzy, szyi i dekoltu. Oszałamiający efekt można osiągnąć w 15 min.

Ten wyjątkowy zabieg naturalnej odnowy skóry łączy w sobie zalety klasycznej metody mikronakłuwania i regenerujące działanie technologii DOUBLE SYNERGIC EFFECT.

Perfoskin Complex składa się z:

 1. Urządzenie Perfoskin – specjalny roller z unikalną opatentowaną technologią bębna, który wywiera „inteligentny” wpływ na skórę i zapewnia maksymalne wchłanianie wszystkich aktywnych składników PERFOSKIN Prederm.

Bęben składa się z 48 ultracienkich igieł, z których wykonano ponad 6000 mikrokanałów po iniekcji w ramach 1 zabiegu w okolicy twarzy / szyi / dekoltu w celu:

 • Aktywacji procesu neokolagenezy (zwiększenie siły i elastyczności skóry)
 • Dostarczenia substancji czynnej do skóry właściwej
 • Perfoskin Prederm – 5 ml ampułko-strzykawka. Perfoskin Prederm zawiera 0,55% kwasu hialuronowego i 1,6% kwasu bursztynowego.

Obszary zabiegowe:

 • twarz
 • szyja
 • dekolt
 • plecy
 • pośladki
 • dłonie
 • ramiona
 • uda

Ilość zabiegów potrzebnych do osiągnięcia oczekiwanego efektu zależy od problemu i aktualnego stanu skóry (od 2 do 8 zabiegów).

Facebook Instagram