Dermatic.pl Aesthetic Business

portal informacyjno-branżowy ISSN 2719-7980

SinclairHA

srs 1200x300
, ten tekst przeczytasz w: 5 minuty

Na rynku medycyny estetycznej znajdziemy różnego rodzaju wypełniacze. Dzięki ich zastosowaniu jesteśmy w stanie zredukować nawet głębokie zmiany skórne jak zmarszczki, fałdy i blizny. Oprócz redukcji wspomnianych niedoskonałości możemy również poprawić owal twarzy, wymodelować usta oraz podnieść opadające powieki. Dodajmy do tego widoczne nawilżenie skóry i poprawę jej mikrokrążenia, a wszystko za sprawą starannie dobranych składników, które pozwalają cieszyć się uzyskanymi efektami nawet do 18 miesięcy.

Wśród tak bogatej oferty środków warto zainteresować się produktami marki SinclairHA, które wykorzystywane są podczas zabiegów w wielu renomowanych gabinetach urody. Dlaczego to właśnie one powinny zawitać również w Twojej klinice estetycznej? Wszystko wyjaśniamy już w poniższym artykule!

Wypełniacze HA – jak działają?

Wiele naszych pacjentów zastanawia się, czym są i jak działają wypełniacze, których aplikacja potrafi przynieść tak zachwycające rezultaty. Wypełniacze to specjalne preparaty, które utrzymują się w organizmie przez określony czas, pobudzając przy tym procesy syntezy białek odpowiedzialnych za gęstość i nawilżenie skóry.

Jednym z głównych składników wypełniaczy do ust, zmarszczek, czy blizn jest występujący naturalnie w organizmie kwas hialuronowy. Odpowiada za wiązanie wody w skórze właściwej, przez co jest ona napięta i ujędrniona. Niestety, wraz z wiekiem jego ilość ulega zmniejszeniu – zwiększa się jednak liczba zmarszczek oraz pogarsza się ogólna kondycja skóry. Iniekcja kwasu hialuronowego wewnątrz skóry pozwala zachować jej młodzieńczy wygląd i napięcie.

Z jego pomocą dokonamy również korekty nosa i stanowi to także popularny sposób na wymodelowanie kształtu warg, czy podniesienie kącików ust. Właściwa dawka środka pozwala na uzyskanie efektu naturalnego wypełnienia i stanowi świetną alternatywę dla botoxu.

SinclairHa Deep 1ml

Połączenie wysokiej jakości składników i wykorzystanie najnowszej technologii to jedne z elementów, które cechują specyfiki marki SinclairHa. Niniejsze produkty znajdują się w ofercie hurtowni estetycznej Dermatic i zalicza się do nich środek niwelujący głębokie zmarszczki i blizny – SinclairHa Deep.

SinclairHa Deep zawiera aż 20 mg/ml kwasu hialuronowego, a proces jego tworzenia opiera się na technologii E-bird. Oznacza to, że podczas produkcji wykorzystano jedynie wysoką masę cząsteczkową hialuronianu sodu, który charakteryzuje się równie dużą czystością. Dzięki zastosowaniu wspomnianej technologii możemy stworzyć wiele wiązań kowalencyjnych, co przekłada się na elastyczność i plastyczność żelu.

Dodajmy do tego staranne połączenie usieciowanego kwasu hialuronowego z jego nieusieciowanym typem, dzięki czemu uzyskana substancja wykazuje odpowiednie właściwości przepływowe, ułatwiając przy tym przeprowadzoną iniekcję.

SinclairHa Deep – zabieg wypełniający zmarszczki

Aplikację SinclairHa Deep może przeprowadzić jedynie specjalista, który opanował techniki iniekcji specyfiku. Polega ona na wstrzykiwaniu określonej dawki substancji za pomocą ampułko-strzykawki, która dołączona jest do oferowanego zestawu na Dermatic, tak i dwie igły o rozmiarze 27G.

Pamiętajmy, że wykorzystanie igieł do zabiegu wiąże się z powstawaniem krótkotrwałych następstw w postaci zaczerwienienia, opuchlizny oraz uczuciem szczypania. Stąd też niezwykle ważna jest pielęgnacja skóry po zabiegu, która sprowadza się do unikania ekspozycji na promienie słoneczne, ograniczenia mimiki twarzy, czy rezygnacji z basenu, solarium i sauny.

SinclairHa Complement 0,8ml

Nieustannie spotykamy się z osobami, które szukają sposobu na poprawę ogólnej kondycji swojej skóry. Domowe maseczki i kosmetyki z drogerii nie redukują powstałych niedoskonałości, a czasem ich działanie wywołuje reakcje alergiczne, co wiąże się z odwrotnym do zamierzonego skutkiem.

Rozwiązaniem okazuje się zabieg z zastosowaniem SinclairHa Complement – specyfikiem o właściwościach nawilżających, który jednocześnie odpowiada za jej zagęszczenie i ujędrnienie.

Do zalet SinclairHa Complement zalicza się możliwość jego zastosowania na każdym typie skóry. Dzięki swoim działaniom odbudowującym wygładzone zostają zmarszczki, blizny i wszelkie inne nierówności w strukturze skóry. Co więcej, wypełniacz HA chroni komórki przed wolnymi rodnikami i może być aplikowany w okolice twarzy, dekoltu, szyi i zewnętrznej stronie dłoni.

SinclairHa Complement – opinie

Nie powinno stanowić to dla nas zaskoczenia, że SinclairHa Complement polecany jest przez wielu specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Określa się go jako niezwykle łatwy w iniekcji specyfik o długotrwałym działaniu, które chwalone jest szczególnie przez samych pacjentów. Wskażmy także na bezpieczeństwo produktu, które potwierdzone jest certyfikatem jakości i bezpieczeństwa CE.

SinclairHa SubSkin 3x1ml

W gamie produktów marki SinclairHa widzimy również specyfik przeznaczony do specjalnego zabiegu modelowania twarzy – wolumetrii. Polega ona na podkreśleniu konturów twarzy i nadaniu jej upragnionego owalu bez użycia skalpela. Korzystają z niej najczęściej osoby po 50. roku życia, kiedy skóra staje się wyraźnie wiotka i potrzebuje rewitalizacji oraz “podniesienia”.

Poprawa owalu twarzy kwasem hialuronowym dzięki aplikacji SinclairHa SubSkin to tylko jeden z efektów, jakie możemy osiągnąć. Środek sprawdzi się również podczas zabiegu wypełniania głębokich ubytków skórnych oraz odmłodzenia wierzchniej strony dłoni. Dzięki innowacyjnemu procesowi usieciowania preparat otrzymuje formę elastycznego żelu, który równomiernie rozprowadza się pod skórą pacjenta, dając tym samym naturalny rezultat w postaci uwidocznionych kości policzkowych, czy podniesionego podbródka.

Przeciwwskazania do wolumetrii 

Wykonując różnego rodzaju zabiegi estetyczne, stawiamy zdrowie naszego pacjenta na pierwszym miejscu. Przed rozpoczęciem wolumetrii należy zatem przeprowadzić dokładny wywiad z pacjentem i upewnić się, że nie istnieją żadne przeciwwskazania do zabiegu. Zalicza się do nich:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • problemy z krzepliwością krwi,
  • przyjmowanie leków z pochodną witaminy A,
  • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne,
  • reakcje alergiczne na składniki preparatu,
  • stany zapalne i infekcje skórne.

Jeśli pacjent jest w pełni zdrowy, może przystąpić do zabiegu i cieszyć się z uzyskanych rezultatów nawet przez 18 miesięcy.

Sinclairha Derm 1ml

Sinclairha Derm znajduje swoje zastosowanie szczególnie podczas zabiegów wypełniających usta.  Preparat radzi sobie ze zmarszczkami w okolicach warg – z jego właściwości korzystają osoby, które nie tylko chcą nadać objętości swoim ustom, ale także pozbyć się tzw. “zmarszczki palacza”.

Preparat jest w pełni biokompatybilny, a efekt uniesionych warg widoczny jest już po pierwszej aplikacji. Bezpośrednio po zabiegu możemy zauważyć delikatny obrzęk ust, który zniknie w ciągu kilku dni. Pamiętajmy, że w tym czasie pacjent nie powinien spożywać bardzo gorących i zimnych napojów, ograniczyć mimikę twarzy oraz zrezygnować z uprawiania wysiłku fizycznego. W ten sposób unikniemy wszelkich możliwych powikłań, intensyfikując przy tym działanie Sinclairha Derm.

W zależności od wieku naszego pacjenta oraz reakcji jego skóry na wprowadzone substancje, efekty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. Po upływie wskazanego czasu można powtórzyć zabieg i cieszyć się pełnymi i nawilżonymi ustami przez kolejne miesiące.

Poznaj gamę wypełniaczy SinclairHa w Dermatic!

Wypełniacze HA z pewnością znajdują się w Twoim gabinecie estetycznym. To właśnie dzięki nim możemy zniwelować tak wiele problemów skórnych i poprawić wygląd – zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Przeprowadzając poszczególne zabiegi, nie zapominajmy o rzetelnej konsultacji z pacjentem i dopasowaniem specyfiku do jego potrzeb i oczekiwań. Bez cienia wątpliwości, preparaty marki SinclairHa staną na wysokości zadania, a efekty ich zastosowania spełnią wymagania nawet najbardziej wymagającego pacjenta!

Zespół Dermatic

Facebook Instagram